Žiedadulkės (100g.)

ZD-1

Nauja prekė

Žiedadulkės tai labai maistingas, pilnavertis, biologiškai aktyvus bičių produktas. Jas bitės surenka iš augalų žiedų. Daugiausiai žiedadulkės būna geltonos, ar geltonai rudos spalvos. Jose gausu baltymų, įvairių vitaminų, mineralinių medžiagų.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

3,00 €

3,00 € per 100 g.

Apie prekę

Žiedadulkės tai labai maistingas, pilnavertis, biologiškai aktyvus bičių produktas. Jas bitės surenka iš augalų žiedų. Daugiausiai žiedadulkės būna geltonos, ar geltonai rudos spalvos. Jose gausu baltymų, įvairių vitaminų, mineralinių medžiagų, mikroelementų, riebalų, angliavandenių, hormonų, fermentų ir kitų maisto medžiagų. Vitamino A yra net 20 kartų daugiau negu morkose. Žiedadulkėse yra beveik visų maisto medžiagų reikalingų organizmui.

Vartojimas: žiedadulkės ypač naudingos pavasarį ir žiemą, kai trūksta daržovių bei vaisių. Jas rekomenduojama naudoti vieno-dviejų mėnesių ilgimo periodus. Per metus vartojimą galima kartoti kelis kartus. Suaugusiems patariama suvalgyti per dieną po desertinį šaukštelį 15-20g. Dienos normą galima suvalgyti per vieną ar du kartus. Žiedadulkes grynas ar sumaišytas su medumi, ištirpintas ketvirtyje stiklinės šilto vandens reikia išgerti iš ryto. Išgėrus 20min prieš valgymą, jos didina skrandžio rūgštingumą, o išgėrus po valgymo – mažina.

Gydomosios savybės
Aprūpina žmogaus organizmą visomis svarbiomis biologinėmis medžiagomis ir taip padeda išvengti medžiagų trūkumo atsirandančių negalavimų;
Reguliuoja virškinimą ir gerina žarnyno veiklą;
Padeda nuo įvairių medžiagų apykaitos sutrikimų;
Stiprina imuninę sistemą ir suteikia organizmui jėgų pačiam kovoti su ligomis;
Šalina iš organizmo nuodingąsias medžiagas;
Gerina kraujotaką;
Padeda gydyti širdies ir kraujotakos sutrikimus;
Tinka prostatos ligų profilaktikai;